Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zima nadeszła w Trondheim. Nocny Król wpadł w ręce norweskiej policji Aktualności
Maja Zych 16 kwietnia 2019
12:17

Zima nadeszła w Trondheim. Nocny Król wpadł w ręce norweskiej policji

1
Skomentuj
Tak wyglądało aresztowanie groźnego przestępcy znanego pod pseudonimem Nocny Król. Politiet i Trondheim
W poniedziałek 16 marca w Trondheim doszło do historycznego „aresztowania”, którym policjanci postanowili podzielić się na swoim Facebooku. Zatrzymanym okazał się być Nocny Król – „podejrzany o groźby, wandalizm i okrucieństwo wobec zwierząt”. Sprawa szybko zyskała ogromny rozgłos w internecie – post norweskiej policji zyskał rekordową liczbę 35 tys. polubień i 11 tys. komentarzy.
Żartobliwa akcja funkcjonariuszy z Trondheim związana jest z premierą długo oczekiwanego ostatniego sezonu „Gry o Tron”, który podbił serca widzów na całym świecie. Nocny Król jest głównym czarnym charakterem w serialu, dlatego jego „zatrzymanie” wzbudziło duże rozbawienie wśród tysięcy internautów.
Reklama

Zatrzymanie roku

Aresztowanie dokonane przez funkcjonariuszy z Trondheim stało się nowym hitem internetu – akcja zbiegła się bowiem w czasie z premierą pierwszego odcinka nowego sezonu „Gry o Tron”, który jest w ostatnim czasie tematem numer jeden na całym świecie. W rzeczywistości zatrzymany to jeden z policjantów przebrany za przywódcę białych wędrowców.

Dzięki wskazówkom od uważnych obywateli policja schwytała osobę podejrzaną o groźby, wandalizm i okrucieństwo wobec zwierząt. Mężczyzna, który pochodzi z północy, przez długi czas straszył spustoszeniem dużych części kraju. Dokonał też nieodwracalnych zniszczeń starego zabytkowego muru i poważnie zaszkodził zwierzętom w okolicy.

Poczucie humoru dopisuje

To nie pierwsza taka żartobliwa akcja ze strony policji z Trondheim, która stara się z humorem podchodzić do swojej codziennej pracy. W ostatnim czasie hitem internetu stało się m.in. nagranie opublikowane na ich profilu na Facebooku, w którym przedstawili swojego nowego rekruta w akcji – „groźny” pies policyjny szybko skradł serca użytkowników, którzy nagrodzili go prawie 5 tys. polubień i 4 tys. komentarzy.
Wcześniej tej zimy świat obiegło też nagranie z nocnych zawodów, które zorganizowali policjanci, zjeżdżając ulicą na swoich tarczach.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
PolAker
PolAker 17-04-2019 11:09

Banda d...

6
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas