Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Uwaga, pasażerowie Ryanaira: odprawa online nie będzie dostępna Aktualności
Natalia Szitenhelm 07 listopada 2018
10:26

Uwaga, pasażerowie Ryanaira: odprawa online nie będzie dostępna

1
Skomentuj
Strona i aplikacja nie będą działać przez 12 godzin. MN
Pasażerowie irlandzkiego przewoźnika muszą przygotować się na utrudnienia. Ryanair wyłącza dziś stronę internetową i aplikację mobilną, przez co nie będzie możliwa odprawa online.
7 listopada od godz. 18 do 8 listopada, godz. 6 rano (czasu polskiego) nie będzie można odprawić się online przed odlotem ani kupić biletów lotniczych – nie działać będzie strona i aplikacja mobilna Ryanaira.

Wszystko przez prace serwisowe, które potrwają 12 godzin. Aktualizacja ma poprawić funkcjonalność strony internetowej. W komunikacie prasowym przewoźnika czytamy, że nie będzie także można dokonywać zmian w istniejących już rezerwacjach podróży.
Reklama

Gdzie się odprawić?

Osoby które wykupiły miejsce w samolocie lub posiadają bilet w taryfie Flexi Plus, mogą odprawić się 60 dni przed datą odlotu. Pozostali pasażerowie, którzy nie wykupili żadnej dodatkowej opcji, mogą odprawić się najwcześniej 2 doby przed odlotem. Wszyscy pasażerowie, którzy podróżują 7 i 8 listopada powinni otrzymać od Ryanaira SMS i email z prośbą o to, by wcześniej odprawili się online. Jeżeli tego nie zrobili, zawsze pozostaje odprawa i wydruk karty pokładowej na lotnisku, ale trzeba pamiętać, że są one dodatkowo płatne – kosztuje to 264 złote (nie płacą tylko osoby posiadające bilet w taryfie Flexi Plus).

Przypominamy też, że od 1 listopada irlandzki przewoźnik zmienił politykę bagażową. Od 1 listopada ci, którzy nie wykupią pierwszeństwa wejścia na pokład, będą musieli nadać duży bagaż podręczny do luku za opłatą, a nie bezpłatnie, jak to było do tej pory. >>> więcej TUTAJ
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
PolAker
PolAker 07-11-2018 17:53

Z tą dodatkową opłatą na lotnisku to jakaś wielka pomyłka. Każda normalna lina lotnicza pozwala na zrobienie tego za darmo bez żadnych utrudnień!
Leciałem kilka razy tą linią stare dzieje dziś dopłacam do konkurencji zamiast przepłacać za to dno.

6
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas