Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Słoneczny 17 maja? Nie w całym kraju Aktualności
Paulina Cirocka 14 maja 2018
11:45

Słoneczny 17 maja? Nie w całym kraju

Skomentuj
Fala upałów ma się zakończyć właśnie 17 maja pixabay.com / CC0 Public Domain
Stałym elementem nadchodzącego Święta Konstytucji w Norwegii są parady i inne wydarzenia odbywające się na zewnątrz. Tego dnia pogoda jednak może być dość kapryśna, dlatego, jeśli się wybieracie, radzimy zabrać parasole i ciepłe ubranie.
Reklama

Uwaga na burze

Najlepiej zapowiada się pogoda w stolicy i okolicach. Termometry pokażą nawet 18 stopni, pojawi się również słońce. Możliwe są jednak duże zachmurzenia i przelotne opady, a nawet burze. Z północy powieje także umiarkowany wiatr.

Podobnie będzie w Drammen – tam temperatura osiągnie około 15, 16 stopni, którym towarzyszyć będzie słaby wiatr. Po południu niebo mogą zasłonić chmury, z których spadnie deszcz, może też zagrzmieć.

Będzie padać

Po drugiej stronie kraju, w Bergen, można się spodziewać maksymalnie 14 stopni i większego zachmurzenia. Opady deszczu są niemal pewne. Z kolei w Stavanger słońce zaświeci mocniej, ale ze względu na silny wiatr, temperatura odczuwalna również wyniesie ok. 13 stopni.

Najchłodniej będzie na północy. Temperatura prognozowana w Trondheim to około 10 stopni, możliwe także intensywne zachmurzenie i opady deszczu. Słaby wiatr zawieje od strony północnego zachodu.
Jak widać, po fali ciepłych dni (w środę w Oslo spodziewana temperatura to nawet 28 stopni), pogoda nie zamierza dalej rozpieszczać, jednak jest jedna dobra wiadomość dla alergików – 17 maja wystąpi minimalne pylenie większości drzew lub nie będzie go wcale.
Reklama
Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas