Ulga 10%
Rozlicz podatek
Ulga 10%
Status pendler
Rozlicz podatek
Status pendler
Druga klasa podatkowa
Rozlicz podatek
Druga klasa podatkowa
Rozliczenie podatku
Rozlicz podatek
Rozliczenie podatku
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
„Powiedz nie nielegalnym używkom”: kampania antynarkotykowa w szkołach Aktualności
Iga Jaruszewska 11 września 2017
13:56

„Powiedz nie nielegalnym używkom”: kampania antynarkotykowa w szkołach

Skomentuj
Przez dwa tygodnie (od 4 do 17 września) norweska policja odwiedzi ponad 100 liceów ogólnokształcących na terenie całej Norwegii. fot. Kateryna Lukina/MN
Przez dwa tygodnie (od 4 do 17 września) norweska policja odwiedzi ponad 100 liceów ogólnokształcących na terenie całej Norwegii. Policjanci będą tłumaczyć, dlaczego nie powinno się sięgać po narkotyki i doping.
„Wyobraź sobie konsekwencje! Powiedz nie nielegalnym używkom!” – to wezwanie, które towarzyszy policji podczas serii spotkań dotyczących szkodliwości sięgania po zakazane substancje.

W trakcie kampanii odbędą interesujące prelekcje i spotkania z policjantami. Policja zastrzega jednak, że nie we wszystkich szkołach odbędzie się akcja.
Reklama

Dotrzeć do młodych

Jak podaje komunikat na stronie politiet.no, na tle reszty młodych ludzi w Europie, Norwegia wypada dobrze – norweska młodzież jest jedną z grup, która najmniej eksperymentuje z narkotykami. Nie zmienia to jednak faktu, że także w tym kraju znajdują się osoby, które próbują sięgać po nielegalne używki. Poprzez kampanię policja próbuje dotrzeć do tak wielu młodych ludzi, jak to możliwe, żeby poinformować ich o szkodliwości brania narkotyków.
Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas