Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
“Postanowienia” Frytta – polski raper mieszkający nad fiordami prezentuje nowy utwór  Aktualności
Krystian Łukowicz 03 lutego 2018
08:00

“Postanowienia” Frytta – polski raper mieszkający nad fiordami prezentuje nowy utwór

6
Skomentuj
Frytt, raper piszący piosenki na podstawie swoich imigranckich doświadczeń. facebook.com/https://www.facebook.com/pg/FryttOfficial/photos/?tab=album&album_id=309334482519814
Krzysztof Frymarkiewicz, znany fanom jako Frytt, wraca z kolejnym singlem. W nowym utworze kontynuuje swoje przemyślenia o życiu imigranta w obcym kraju i… składa postanowienia na nowy rok.
Postanowienia to druga piosenka z solowego projektu, nad którym aktualnie pracuje Frytt. Jak mówi sam raper,  pod koniec roku 2017 zaczął wprowadzać wiele zmian w swoim życiu, o czym opowiadał wcześniej w utworze Czas na zmiany.
Krzysztof Frymarkiewicz zaczął pisanie tekstu Postanowień w Święta Bożego Narodzenia, które wraz z żoną i dziećmi spędził w swoim mieszkaniu w Norwegii. Jak mówi bohater artykułu: – Jak chyba dla każdego z nas, okres świąteczny i końcówka roku to czas, aby przemyśleć cały rok i tak też było w naszym przypadku. Bilans zysków i strat.

To właśnie końcówka starego roku i początek nowego stanowiły główne źródła inspiracji.
Frytt - Postanowienia 2018 (muzyka Sintrisquare Lab) youtube.com
Posłuchajcie piosenki Frytta i dajcie znać, jak Wam się podoba.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Brf as
Brf as 04-02-2018 07:18

Fajny tekst , 3maj tak dalej i olej hejterow . Powodzenia

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
boj fra oszlo
boj fra oszlo 03-02-2018 19:28

...jakie życie taki rap
...koles ma jednak dystans do siebie
...faktycznie poziom mierny rapu

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
boj fra oszlo
boj fra oszlo 03-02-2018 19:10

ellada napisał:
Ikomikix mam coś pasującego do Ciebie.
Ludzie zeżrą Cię za wszystko. Za Twoje szczęście, lub jego brak. Za hajs, wieloletni związek lub kilkumiesięczną przygodę. Za wakacje za granicą lub kilka dni poza miastem. Zeżrą Cię za to czym jeździsz, w co się ubierasz, jak wyglądają Twoje dni, za dom, za mieszkanie, za ilość książek na półce, za myślenie, za Twoje zdanie, za wszystko. Zeżrą Cię. Dosłownie za wszystko. Zeżrą Cię z zazdrości, z nienawiści, z rozpaczy nad samym sobą. Zeżrą Cię.



...spokojnie z ta polska zawiścią
...sama sie nie utopi
...ktoś jej bedzie musiał pomóc
...Ps. a za co ludzie nienawidzą Liroya,Eminema?
...bo chyba nie za twórczośc

3
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Kamil Przybył
Kamil Przybył 03-02-2018 17:15

Ikomikix mam coś pasującego do Ciebie.

Ludzie zeżrą Cię za wszystko. Za Twoje szczęście, lub jego brak. Za hajs, wieloletni związek lub kilkumiesięczną przygodę. Za wakacje za granicą lub kilka dni poza miastem. Zeżrą Cię za to czym jeździsz, w co się ubierasz, jak wyglądają Twoje dni, za dom, za mieszkanie, za ilość książek na półce, za myślenie, za Twoje zdanie, za wszystko. Zeżrą Cię. Dosłownie za wszystko. Zeżrą Cię z zazdrości, z nienawiści, z rozpaczy nad samym sobą. Zeżrą Cię.

4
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Kamil Przybył
Kamil Przybył 03-02-2018 16:56

"Jakie życie taki rap" dobre to.
Jak dla mnie Frytt ma bardzo życiowe, z mądrym przekazem i fajne do posłuchania utwory. Czasem słucham jego piosenek, i chętnie wybrałbym się na Twój koncert Frytt

-1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Ikomikix
Ikomikix 03-02-2018 15:44

Koleś powinieneś grać na weselach tam byś zrobił karierę i to bez złośliwości całkiem szczerze zostaw ten "rap"?

1
Odpowiedz