Kredyt konsumencki w Norwegii
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65 000kr. over 5 ar, etablering 950kr., Totalt: 92 354kr.
Sprawdź
Nowe loty do Norwegii: Ryanair poleci z Poznania do Oslo Aktualności
Hanna Jelec 17 marca 2017

Nowe loty do Norwegii: Ryanair poleci z Poznania do Oslo

5
Skomentuj
Teraz do Oslo dolecimy także z Poznania ryanair.com
Popularny przewoźnik ogłosił siedem nowych baz lotniczych. Na liście znalazły się także loty z Poznania do Oslo.
Popularne linie lotnicze Ryanair ogłosiły w marcu siedem nowych baz lotniczych. Irlandzki przewoźnik zabierze nas m.in. do Oslo.
Reklama

Dwa razy w tygodniu do Norwegii

Oferta będzie dostępna od października 2017 r., ale przewoźnik już teraz podaje dni tygodnia i godziny, w których odbędą się pierwsze loty. Zgodnie z rozpiską ze strony Ryanair, z Oslo do Poznania oraz z Poznania do Oslo dolecimy dwa razy w tygodniu, w soboty i wtorki.
Terminy lotów Poznań-Oslo
Przewoźnik oferuje możliwość zakupienia biletów na loty z dużym wyprzedzeniem. To wiadomość szczególnie dobra dla planujących wizyty w kraju w okolicach jesieni i zimy. Przykładowy bilet z Oslo do Poznania (bez wykupionego bagażu) będzie kosztował nas 219 koron, natomiast w „najgorętszych” okresach – w okolicach Bożego Narodzenia– za lot z Oslo-Torp do Poznania zapłacimy 339 koron.
Źródło: screenshot/ryanair

Siedem nowych tras

Oprócz Oslo samoloty Ryanair dotrą także do Madrytu, Tel Awiwu, Castellon (w Hiszpanii), Aten oraz Billund (w Danii). Każda z siedmiu nowych baz będzie oferowała loty dwa razy w tygodniu.

Lotnisko Ławica obsługiwać będzie na razie tylko jeden samolot, jednak zarząd Ryanair deklaruje, że w planach jest ich dużo więcej. – Wszystko zależy od powodzenia i zainteresowania, jakim będą cieszyć się nowe kierunki – mówią przedstawiciele irlandzkich linii.

Ryanair szansą dla Poznania

Inwestycja Ryanair to dla Polaków ważna inwestycja i morze możliwości dla lotniska – mówi wiceprezes linii Juliusz Komorek. Zastępca prezydenta Poznania Jędrzej Solarski także liczy na korzyści związane z otwarciem lotniska na nowe destynacje. Władze miasta wymieniają przede wszystkim wzrost w sektorze turystycznym i biznesowym. 

– Miasto odwiedzają Hiszpanie, Niemcy, Brytyjczycy. Odnotowujemy też duży wzrost przyjazdu osób z krajów skandynawskich. Liczymy, że dzięki nowym kierunkom, w kolejnych latach będzie ich coraz więcej – mówi Solarski.

Nowe miejsca pracy

Zarząd Ryanair podkreśla też, że nowe destynacje to szansa na nowe miejsca pracy.Ten największy w Europie przewoźnik obecny jest już na 200 lotniskach. W związku z pojawieniem się linii na Ławicy, Ryanair wkrótce rozpocznie nabór pracowników.  

Przewoźnik podkreśla też, że planuje w naszym kraju inne inwestycje, m.in. budowę hangaru do remontu maszyn we Wrocławiu. Jak donosi Forsal.pl, pracę ma tam znaleźć aż 150 osób. Ponadto, Ryanair planuje powiększyć centrum IT, w którym planuje zatrudnić 200 nowych pracowników.   

Źródła: osloairports.com i forsal.pl
Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
toms141
toms141 09-07-2017 19:17

Lataja do miast..wiec po co Radom czy inne

-3
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Tadek Os
Tadek Os 22-03-2017 20:19

No własnie !

2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
km896450
km896450 19-03-2017 00:42

Bo nie ma po drodze.

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
icecool
icecool 17-03-2017 21:10

A co z Radomiem??

-2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Marek Ozimek
Marek Ozimek 17-03-2017 16:54

Dla czego nic nie leci do Rzeszowa.

14
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas