Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak wzpelnic kjørebok do rozliczenia podatkowego. ? - Norwegia

Czytali temat:
jaj haj Joanna C jan paweł Jan Maryjan Agata Dymna MultiNOR Konsultant Kasia K Martin 85 Agata W (1186 niezalogowanych)
19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
Witam. Mam pytanie jak wypelnic tabele do rozliczenia podatkowego kjørebok za przejazdy do pracy z punktu a do punktu b. czy mam dokladnie kazdego dnia wypisac dokladna ulice z jakiej wyjechalem i na jaka dotarlem ? czy macie jakis wzor tabeli? bede bardzo wdzieczny za szybko odp. Martin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Martin 85 napisał:
Witam. Mam pytanie jak wypelnic tabele do rozliczenia podatkowego kjørebok za przejazdy do pracy z punktu a do punktu b. czy mam dokladnie kazdego dnia wypisac dokladna ulice z jakiej wyjechalem i na jaka dotarlem ? czy macie jakis wzor tabeli? bede bardzo wdzieczny za szybko odp. Martin
Rozumiem, że jest sobota wieczorem i sprawa jest naprawdę nagląca.
Dlatego odkładam pokal ze piffem i kieliszek ze smirnoffem na bok i w twoim zastępstwie, wbijam w wyszukiwarkę google takie śmieszne wymyślone przeze ciebie słowo >kjørebok<
I co?
Ano pstro.
Około 55 600 wyników (0,43 s)
A tam między innymi, taki sobie kwiatek.

xn--gratiskjrebok-inb.no/

Cóż, ponoć zwykłe myślenie, naprawdę BOLI.
to
Skål
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
Dzieki kolego!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok