Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy moge jutro wyslac wersje papierową i czemu taka bieda? - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty

(MichalMoroz)
Wiking
witam, moge jutro wyslac wersje papierową, liczy sie date stempla pocztowego nadania? i czemu taka biede mi wyliczyli, zarobilem prawie 95tyś nok, zaplacilem 24444 nok podatku a oni mi wyliczyli 1199nok tylko do zwrotu?? pracowalem 76 dni, bylem 2 miesiace 1 raz w No i juz mnie tak skroili?





Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
Termin skladania zeznan podatkowych zostal przedluzony do 02/05, z powodu dlugiego weekendu. Pieniadze ktore skatt tobie zwroci, to podatek ktory nadplaciles - nie prezent. . Gdybys nadplacil wiecej, wiecej bys dostal zwrotu.Ewentualna korekte mozesz skladac jeszcze przez chyba dwa lata ( ale tego nie jestem pewny)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(MichalMoroz)
Wiking
a wie ktos jak to wypelnic, gdzie wpisać ulge 10% ktora mi przysługuje, gdzie wpisac numer konta polskiego i ile dostane w sumie w zwrotu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Wcisło
(MagdalenaWcislo)
Wiking
ulge uzupełniasz w post 3.3.7 w skattemeldingen. Ulga wynosi 10 % zarobionej kwoty brutto w ostatnim roku. Ponizej informacje na temat zmiany i rejestrowania konta bankowego w skatteetaten :
www.skatteetaten.no/no/Person/Selvangive...betalt-tilgodebelop/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok