Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak z podatkiem? - Norwegia

Czytali temat:
(266 niezalogowanych)
58 Postów
Mariusz Mariusz
(rodziu81)
Nowicjusz
Witam, Moja obecna sytuacja wyglada w ten sposób, pracuje dwa tygodnie w Norwegii, potem przez następne dwa tygodnie pracuje zdalnie z Polski, znowu wracam do Norwegii na dwa tygodnie itd. Umowę mam na czas nieokreślony (fast). W 2014 przebywałem i pracowałem cały czas w Norwegii, jednak z uwagi na problemy rodzinne zmuszony jestem do takiej formy współpracy, a pracodawca poszedł mi na reke. W związku z tym mam pytanie: czy przysługują mi jakies ulgi, status, czy podatek odprowadzany jest przez pracodawcę tak samo jak to było w 2014 itd? Pytałem sie kadrowej w firmie ale ona sama nie wie. Wypłatę mam przelewaną na konto norweskie w NOKach.
Dzięki z góry za odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Najprawdopodobniej może się Pan rozliczać w statusie pendler, o ile pokrywa Pan we własnym zakresie koszty związane z życiem i pracą w Norwegii.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego rodzaju rozliczenia: www.mojanorwegia.pl/podatki/pendler.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok