Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Jędrzej G (1362 niezalogowanych)
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
Makaryna napisał:
Ogolnie polki nie nadaja sie do sprzatania. Kilka u mnie sprzatalo, ale dalam za wygrana (brudasy i nieroby, zajete tylko komorka i paznokciami) Mam teraz latynoske: czysto, szybko, schludnie i bez fochow. sama jestes nierobem i brudasem,skoro zatrudniasz innych za 60 NOKna czarno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Makaryna napisał:
Ogolnie polki nie nadaja sie do sprzatania. Kilka u mnie sprzatalo, ale dalam za wygrana (brudasy i nieroby, zajete tylko komorka i paznokciami) Mam teraz latynoske: czysto, szybko, schludnie i bez fochow.
o ile dobrze pamiętam to i biznesmen Kubuś Mariusz postąpił tak samo i jednakowej oceny dokonał
ale nie wiem czy się oboje nie obawiacie teraz gróźb karalnych, straszenia sądami i konsulem
ze strony obrażonych Polaków
ty lepiej opusc torum i nie rob z siebie idioty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
maciejko napisał:
Co do zwolnienia spytaj sie dziewczyny czy nie ma jakiejs przewlekłej choroby, może ma bolące kolano..to trwa miesiacami
eee... wystarczy to co robi szef żeby być w depresji, a nawet czuć się źle fizycznie.
na moje oko -nie mniej niż kilka miesięcy zwolnienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok