Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jędrzej G (1363 niezalogowanych)
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
pozatym musi być chyba jakiś okres wypowiedzenia i
to co umowy o prace nie ma ze nie wie jakie ma opsigelse?

czy tez to kolejna wekendowa prowokacja zurnalistek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Damian Damian
(jolo92)
Wiking
Po co miałbym ściemniać na forum.... tutaj jestem po to aby się dowiedzieć jak postąpić a nie ściemniać....
Czy ty miałbyś ochotę wracać do pracy w której pracodawca w ogóle Cię nie docenia i wymaga czegoś niemożliwego. Od początku były z nim problemy ale teraz zaszło to za daleko. Myślimy o zasiłku bo może uda się zrobić jakiś kurs językowy z navu np. Z kąd w ogóle przypuszczenia że ściema.......


poza tym jeśli on postępuje nie fair to dlaczego my mamy tylko na tym cierpieć??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
jolo92 napisał:
Po co miałbym ściemniać na forum.... tutaj jestem po to aby się dowiedzieć jak postąpić a nie ściemniać....
Czy ty miałbyś ochotę wracać do pracy w której pracodawca w ogóle Cię nie docenia i wymaga czegoś niemożliwego. Od początku były z nim problemy ale teraz zaszło to za daleko. Myślimy o zasiłku bo może uda się zrobić jakiś kurs językowy z navu np. Z kąd w ogóle przypuszczenia że ściema.......


poza tym jeśli on postępuje nie fair to dlaczego my mamy tylko na tym cierpieć??


ok moze nie sciema ale....

... teraz wychodzi zaczynanie pracy w Norge ... na poczatek byle co zeby tylko cos bylo nie wazne...co

a potem on mnie wykorzystuje narzuca wiecej obowiazkow itd... niech z nim porozmawia konkretnie!!

...jesli liczysz na cudowny nav i cudowne kursy z navu to zebys sie nie przeliczyl !!! poszukaj bylo tu sporo tego na forum !!!

ja juz wiecej doradzal nie bede
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Damian Damian
(jolo92)
Wiking
ok dzięki za jakie kolwiek odp. Tutaj też dochodzi kwestia godzin które jej zmienił bo wcześniej pracowała tylko wieczorem a teraz też rano a to skolidowało z innymi naszymi zajęciami....

Będziemy szukać pomocy w związkach może coś pomogą, licze na to przecież ona nie jest jego własnością że zawsze będzie tak jak On by chciał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
ile ma metrow zrobic w te 6 godzin
a teraz też rano a to skolidowało z innymi naszymi zajęciami.
i co robicie rano ? domki na czarno ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
cysiek2 napisał:
ile ma metrow zrobic w te 6 godzin
a teraz też rano a to skolidowało z innymi naszymi zajęciami.
i co robicie rano ? domki na czarno ?


e tam na czarno, na błysk!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Ogolnie polki nie nadaja sie do sprzatania. Kilka u mnie sprzatalo, ale dalam za wygrana (brudasy i nieroby, zajete tylko komorka i paznokciami) Mam teraz latynoske: czysto, szybko, schludnie i bez fochow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Makaryna napisał:
Ogolnie polki nie nadaja sie do sprzatania. Kilka u mnie sprzatalo, ale dalam za wygrana (brudasy i nieroby, zajete tylko komorka i paznokciami) Mam teraz latynoske: czysto, szybko, schludnie i bez fochow.
o ile dobrze pamiętam to i biznesmen Kubuś Mariusz postąpił tak samo i jednakowej oceny dokonał
ale nie wiem czy się oboje nie obawiacie teraz gróźb karalnych, straszenia sądami i konsulem
ze strony obrażonych Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Damian słuchaj we wtorki i czwartki masz infolinie po Polsku w Arbeidstilsynet(jk nie wiesz to jest inspekcja pracy), wejdzsobie na ich strone internetowa, tam masz po polsku, jest nr tel , zadzwon i sie poradz. Usłyszysz co masz zrobic.

Ja Ci powiem że tez miałem problem kiedys z pracodawcą norweskim jak zaczynałem tu zabawe z norwegią moją pierwsza praca był fast jobb i tez były problemy z kasa, 5 razy byłem w fellesforbundet, w arbeidstilsynet w zasadzie na czesc czesc, Forliksradet, Friretthjelp i moge Ci uczciwie rzecz ze jak cos nie tak to trzeba SPIEPRZAC !!, najlepiej odrazu, sprawa do adwokata Friiretthjelp jezeli wasz dochód roczny nie przekroczył 247 tys jak jestescie para na papierze.

Co do zwolnienia spytaj sie dziewczyny czy nie ma jakiejs przewlekłej choroby, może ma bolące kolano..to trwa miesiacami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
maciejko napisał:

Co do zwolnienia spytaj sie dziewczyny czy nie ma jakiejs przewlekłej choroby, może ma bolące kolano..to trwa miesiacami

tak na marginesie, to gdyby ktoś chciał otwierać prywatny biznes gdzie na świecie, to niech sobie zapamięta tę poradę udzielaną przez Polaka Polakowi jak ma działać na pracodawcę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok