Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1645 niezalogowanych)
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Joseph napisał:
Kiedyś szydziłeś z ofery 30k/miesiąc dla kierowcy bo nie mogłeś sprawdzić pracodawcy,

Pewnie i wtedy też, nie chciało mi się pracować, dlatego szukałem ziarnka grochu pod poduchą.
A możesz przypomnieć co to była za firma i jak obecnie "stoi" na rynku transportowym ?.
Może teraz można już sprawdzić tego pracodawcę, a i przy okazji może akurat, mają wolny etat dla szofera, nawet za 175nok/t.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
gagatek napisał:
Joseph napisał:
Kiedyś szydziłeś z ofery 30k/miesiąc dla kierowcy bo nie mogłeś sprawdzić pracodawcy,

Pewnie i wtedy też, nie chciało mi się pracować, dlatego szukałem ziarnka grochu pod poduchą.
A możesz przypomnieć co to była za firma i jak obecnie "stoi" na rynku transportowym ?.
Może teraz można już sprawdzić tego pracodawcę, a i przy okazji może akurat, mają wolny etat dla szofera, nawet za 175nok/t.


dzięki twoim wpisom i trolowaniu brzydala, dziewczyna która zajmowała się rekrutacją(grzecznościowo) olała próbę pomocy zatrudnienia Polaka na MN.. szukaj na finnie

A i nie łapałeś się dziadek bo trzeba było mieć norweskie upr. na bil med kran i gafeltruck z tego co pamiętam....

nawet 175kr/t o czym ty pitolisz?
żeby dostać wiecej niż minimalna stawkę na początek to musisz mieć konkretne udokumentowane doświadczenie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Joseph napisał:
o czym ty pitolisz? .

Nie mogem sobiem pomarzyć .

Tak przy okazji, ile teraz wynosi najniższa stawka godzinowa dla kat -C - plus G8. ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
gagatek napisał:
Joseph napisał:
Kiedyś szydziłeś z ofery 30k/miesiąc dla kierowcy bo nie mogłeś sprawdzić pracodawcy,

Pewnie i wtedy też, nie chciało mi się pracować, dlatego szukałem ziarnka grochu pod poduchą.
.



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok