Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pilnie poszukuje transportu - Norwegia

Czytali temat:
bodek300 b M N Greg Greg Kasia K romus1 Mati Bar wlodek1972 Janik P.ness Madzia1991 Hiller (653 niezalogowanych)
8 Postów
Madzia1991 Hiller
(Madzia1991)
Wiking
Hejka sluchajcie pisze z prośbą do was.. Mam problem z dojazdem do Bergen mam lot w godzinach porannych i poszukuje jakiego kolwiek dojazdu na lotnisko. Moze ktos z was jedzie w tym kierunku dn 28 września... Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Pumba1988)
Wiking
Jakie lotnisko i godzina wylotu hmn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Madzia1991 napisał:
[quote]Hejka sluchajcie pisze z prośbą do was.. Mam problem z dojazdem do Bergen mam lot w godzinach porannych i poszukuje jakiego kolwiek dojazdu na lotnisko. Moze ktos z was jedzie w tym kierunku dn 28 września... Z góry dziękuję
Blondynko , jeśli chcesz że by ktoś zabrał Cię na lotnisko to musisz napisać z jakiego miejsca w Norwegii .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Madzia1991 napisał:
Hejka sluchajcie pisze z prośbą do was.. Mam problem z dojazdem do Bergen mam lot w godzinach porannych i poszukuje jakiego kolwiek dojazdu na lotnisko. Moze ktos z was jedzie w tym kierunku dn 28 września... Z góry dziękuję

Blondynko , jeśli chcesz że by ktoś zabrał Cię na lotnisko to musisz napisać z jakiego miejsca w Norwegii .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Madzia1991 Hiller
(Madzia1991)
Wiking
No właśnie zapomniałam napisać szukam transportu z Gaupne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Madzia1991 Hiller
(Madzia1991)
Wiking
Mam lot o 11 40 i jestem z Gaupne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok