Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przelew z Norwegii do Polski jak najtaniej? - Norwegia

Czytali temat:
Mateusz Sz Piterro . Sebadzidek Darek.w Martin Martin (2297 niezalogowanych)
3 Posty
An Na
(AnNa3)
Wiking
Witam,
mam konto w Sparebank 1 i muszę wysłać bratu 450 koron do banku BZ WBK. Brat nie ma konta walutowego tylko złotówkowe i w tym problem, ponieważ nie wiem jak zrobić to najtaniej. ( Jakieś propozycje? Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Czesc Ania moge Ci zaproponowac http://www.transfer24.eu czesto wysylam podobne przelewy bo mam rachunki w Polsce do placenia i za kazdy place 9,50 kr prowizji pieniadze masz w ten sam dzien w kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
An Na
(AnNa3)
Wiking
pepoconti napisał:
Czesc Ania moge Ci zaproponowac http://www.transfer24.eu czesto wysylam podobne przelewy bo mam rachunki w Polsce do placenia i za kazdy place 9,50 kr prowizji pieniadze masz w ten sam dzien w kraju

9.50 koron to nie tak źle, jutro spróbuję. Z tego co wyczytałam to wysyłam normalnie kartą? To bezpieczny sposób tak w ogóle?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
AnNa3 napisał:
Witam,
mam konto w Sparebank 1 i muszę wysłać bratu 450 koron do banku BZ WBK.
Brat nie ma konta walutowego tylko złotówkowe i w tym problem,
ponieważ nie wiem jak zrobić to najtaniej. ( Jakieś propozycje? Pozdrawiam serdecznie!

Tanio to znaczy byle jak i ryzykownie.
>Spare Bank 1< i nie tylko ma opcję przesyłania do polski również i złotówek.
Żaden problem jest wpisać do dyspozycji przelewu, zamiast korony to złotówki.
To tylko trzeba odrobinę chciejstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Sparebank 1 pobiera 60 kr prowizji niezaleznie od kwoty za przelew zwykly, pieniadze idą 2,3 dni robocze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Tak Ania wysylasz karta tylko musisz sie zarejestrowac w Transfer24 to tak jakbys placila za lot z Norwegii do Polski karta. Jest to bezpieczne korzystam od lat i nigdy nie mialem problemu z przelewem. W przypadku banku jak pisze maciejko oplaty 6x wieksze 60 kr a tu masz 9,50 kr i pieniadze w ten sam dzien. Ale nie namawiam zrobisz jak uwazasz to tylko moje skromne zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
roznica 50 nok a ludzie kombinuja jak moga byle tylko przyoszczedzic. 50 nok-jak pier....le.Nie zapomnijcie rano paliwa za 200 nok zatankowac ,,bo taniej"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
sebaseba napisał:
roznica 50 nok a ludzie kombinuja jak moga byle tylko przyoszczedzic. 50 nok-jak pier....le.

Nie zapomnijcie rano paliwa za 200 nok zatankowac ,,bo taniej"

No za dwieście czy za 100 jakie to ma znaczenie ?.
Będąc w Norge, zawsze tankowałem w niedzielę wieczorem lub z samego rańca, na stacji >1-2-3<.
Nieraz nawet i za 50 jak w tygodniu mało co jeździłem, a bak był pełny po korek.

Nie rozumiem tego szyderstwa, Norgi też tak robią i jakoś się nie nabijają między sobą z tej okazji, a tym bardziej szydzą z siebie.

Potrafią zrobić rundę po wszystkich marketach i kupować najtańsze żarcie w piątek wieczorem, a auta mają po 500- 800 tys. nok na kredyt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
gagatek napisał:
sebaseba napisał:
roznica 50 nok a ludzie kombinuja jak moga byle tylko przyoszczedzic. 50 nok-jak pier....le.

Nie zapomnijcie rano paliwa za 200 nok zatankowac ,,bo taniej"

No za dwieście czy za 100 jakie to ma znaczenie ?.
Będąc w Norge, zawsze tankowałem w niedzielę wieczorem lub z samego rańca, na stacji >1-2-3<.
Nieraz nawet i za 50 jak w tygodniu mało co jeździłem, a bak był pełny po korek.

Nie rozumiem tego szyderstwa, Norgi też tak robią i jakoś się nie nabijają między sobą z tej okazji, a tym bardziej szydzą z siebie.

Potrafią zrobić rundę po wszystkich marketach i kupować najtańsze żarcie w piątek wieczorem, a auta mają po 500- 800 tys. nok na kredyt.
Gabrys- a na kotach sie da jakos przyoszczedzic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
... a wracajac do tematu to chyba najtaniej bedzie wyslac gołebia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok