Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kontrole w autobusach w całym kraju: za niezapięte pasy nawet 1 500 koron mandatu - Norwegia

Czytali temat:
Anna James M N Jan Maryjan Ewa Adam boj fra oszlo high octane Ole_Nordmann (225 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Wystarczy że autobus mocniej przyhamuje i już napieramy ciałem lub rękami na fotel pasażera przed nami.Jeżeli takich siedzeń jest 15 w rzędzie to na ten pierwszy nacisk jest ogromny bo napierają wszyscy z tyłu..Jak nie zapniemy pasów to kilka przednich siedzeń po prostu zostanie zgniecionych wraz z pasażerami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
JanHenryk napisał:
Wystarczy że autobus mocniej przyhamuje i już napieramy ciałem lub rękami na fotel pasażera przed nami.Jeżeli takich siedzeń jest 15 w rzędzie to na ten pierwszy nacisk jest ogromny bo napierają wszyscy z tyłu..Jak nie zapniemy pasów to kilka przednich siedzeń po prostu zostanie zgniecionych wraz z pasażerami.

Za duzo sie kreskowek naogladales kolego z krolikiem Bugsem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
JanHenryk napisał:
Wystarczy że autobus mocniej przyhamuje i już napieramy ciałem lub rękami na fotel pasażera przed nami.Jeżeli takich siedzeń jest 15 w rzędzie to na ten pierwszy nacisk jest ogromny bo napierają wszyscy z tyłu..Jak nie zapniemy pasów to kilka przednich siedzeń po prostu zostanie zgniecionych wraz z pasażerami.
Pod wrunkiem ze Ty jako ostatni wyrwiesz fotel i tak po kolei "efekt domina" Ogolnie to pier... farmazony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok