Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Polonia ma wielkie serce, padł „rekord rekordów”: w Oslo, Bergen i Stavanger działo się podczas WOŚP [RELACJA] - Norwegia

Czytali temat:
K MN boj fra oszlo ja ja Magda Be Johanna Łukasz Ch (654 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
tomso Zalewski
(tomso)
Wiking
to sie owsiak uciesyl..kaban coraz grubszy za te skladki sie robi..ledwo juz sie w te okulary miesci cwaniaczek-obrotniaczek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
OhKarol11
(OhKarol11)
Wiking
Bravo Polonia tak trzymac. Piekny cel, super organizator po prostu rece same skladaja sie do braw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
tomso Zalewski
(tomso)
Wiking
Brawo Jurek O. sam bym tego lepiej nie wymyslil zeby cwierc wieku na mnie zrzuty robili i to dobrowolnie--brawo Juras!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -25  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Katarzyna Kica
(KasiaK80)
Wiking
tomso napisał:
Brawo Jurek O. sam bym tego lepiej nie wymyslil zeby cwierc wieku na mnie zrzuty robili i to dobrowolnie--brawo Juras!!

Tomso Ty na pewno nic nie dałeś, więc po co w ogóle komentujesz artykuł..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
tomso Zalewski
(tomso)
Wiking
Katarzyna Kica dajesz?? buhahah pewnie ze tak..przecież każda daje hahahah-a teraz lala ryjek w obierki..pakuj mandżur i śmigaj sprzątać domki norweskich brudasów-kolejna zbiórka znów za rok hahahah a Jurek wciąż ma nowe wydatki przecież.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
tomso napisał:
Katarzyna Kica dajesz?? buhahah pewnie ze tak..przecież każda daje hahahah-a teraz lala ryjek w obierki..pakuj mandżur i śmigaj sprzątać domki norweskich brudasów-kolejna zbiórka znów za rok hahahah a Jurek wciąż ma nowe wydatki przecież.


...cha..e paszoł won z tego forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Katarzyna Kica
(KasiaK80)
Wiking
tomso napisał:
Katarzyna Kica dajesz?? buhahah pewnie ze tak..przecież każda daje hahahah-a teraz lala ryjek w obierki..pakuj mandżur i śmigaj sprzątać domki norweskich brudasów-kolejna zbiórka znów za rok hahahah a Jurek wciąż ma nowe wydatki przecież.

jedno słowo tutaj wystarczy... PROSTAK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok