Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
(1514 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
cysiek2 napisał:

jeszcze nigdy zaden z pakisow mnie nawet nie probowal okrasc lub oszukac ,czego nie moge powiedziec o norwegach

a dlaczego tylko raz napisałeś, że więcej Polaka u siebie nie zatrudnisz
bo to świnia, nierób, złodziej i tylko kontrakty przez polaczków traciłeś
a teraz tylko ciapatych bierzesz do roboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
to twoja rodzina byla?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jasta, na temat Polaków myślę że znasz dobrze moją opinię. Delikatnie mówiąc nie zgadzam się z tendencją stawiania ich na szczerozłotym postumencie z tabliczką MESJASZ NARODÓW. Czytasz posty na forum, więc wiesz o tym dobrze. Podobnie jak dobrze wiesz o tym, iż jestem przeciwnikiem popadania w skrajności i brutalizowania, jak czynisz to Ty w stosunku właśnie do Polaków, czy INNI WIELCY TEGO FORUM w stosunku do Żydów lub Ukraińców.

I wiesz dobrze że staram się nie dawać wciągać w tego typu dyskusje.

Jestem też jedynie człowiekiem, istotą ułomną i niedoskonałą, która widzi drzazgę w twoim oku, a belki we własnym nie dostrzega. Moja belka nazywa się Somalijczycy. Na moje usprawiedliwienie mogę podać tylko to, iż staram się hamować.

Natomiast przy okazji stwierdzić muszę, iż co prawda sposób formułowania przez ciebie opinii, sposób brutalny, agresywny, arogancki, lżący i urągający zasadom kultury jest dla mnie nie do zaakceptowania, to sposób konstrukcji argumentacji i dobór materiałów źródłowych, oraz tonąca w zalewie agresji rozległa wiedza ogólna Kolegi budzi często mój szczery podziw i szacunek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
sztab ruskich nim kieruje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
cysiek2 napisał:
ale ja pisalem o zydach
a linki wklejam zeby pokazac jak to wyglada z kazdej strony ,a nie zeby kogos przekonac do moich racji
ot pokaze swoje stanowisko
mam przyjaciol wsrod pakisow i powiem ze sa znacznie lepiej zorganizowani niz Polacy ,posiadaja nawet wlasne sady ktorych wyroki wszyscy z nich szanuja
taka starszyzna plemienna
jeszcze nigdy zaden z pakisow mnie nawet nie probowal okrasc lub oszukac ,czego nie moge powiedziec o norwegach


No tak, ale artykuł z Frondy który wkleiłeś był ewidentnie o złych i krwiożerczych Pakistańczykach i biednych bezbronnych Norwegach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Cysiek, błagam Cię!!!
Nie obrażaj swojej własnej inteligencji!!!

Przecież te tytuły i portale które cytujesz to jest... No w porównaniu z nimi FAKT to zbiór poważnych opracowań naukowych.

Proszę bardzo, początek polecanego przez Ciebie artykułu:

Dane policyjne mówią również, że wszyscy sprawcy gwałtów w Norwegii to imigranci.

OK...
Bez komentarza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
WujekJanek napisał:
Cysiek, błagam Cię!!!
[b[size=4]]Nie obrażaj swojej własnej inteligencji!!![/b][/size]
Przecież te tytuły i portale które cytujesz to jest... No w porównaniu z nimi FAKT to zbiór poważnych opracowań naukowych.

Proszę bardzo, początek polecanego przez Ciebie artykułu:

Dane policyjne mówią również, że wszyscy sprawcy gwałtów w Norwegii to imigranci.

OK...
Bez komentarza...


Na coz komus bycie inteligentym, jezeli nie ma sie rozsadku, aby ta inteligencje wykorzystac?
A ponadto - czlowiek inteligentny jest odpowiedzialny za to, aby nie byc glupim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Crow)
Nowicjusz
Osmielam sie wtracic........... choc jako polonorek nie mam glosu, wiedza u kogos kto nie posiada zdolnosci kognitywnego myslenia, jest zupelnie bezuzyteczna. I jakkolwiek nie mam absolutnie nic przeciwko autystom, to jest to wlasnie to
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Nie wiem skąd przybyłeś i dokąd zmierzasz ale Ci współczuję. Trzymam za Ciebie kciuki, serio!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok