Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kurier, poczta czy prywatny przewoźnik? Wysyłka paczek do Norwegii i Polski - Norwegia

Czytali temat:
Marriu (921 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kurier, poczta czy prywatny przewoźnik? Wysyłka paczek do Norwegii i Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Morko80
(Morko80)
Wiking
Co do tutejszej poczty ,niestety ....mam bardzo kiepskie zdanie i jeszcze bardziej kiepskie doświadczenia.Mimo szczegółowych opisów zawartości zawsze miałem problemy z posten norge.Trzymanie ponad pół roku na kwarantannie celnej,jeszcze na długo przed covidem.
Kiedyś zostawiłem mój laptop na lotnisku.Zadzwonilem do biura rzeczy znalezionych ,wyjaśniłem dokładnie gdzie zostawiłem swoją rzecz.Po dwóch dniach dostałem wiadomość ,że zguba się odnalazła i żebym podał adres.Tak też i zrobiłem. Dostałem nr do śledzenia przesyłki i okazało się ,że adres był kompletnie inny niż im podałem...Paczka krążyła w zupełnie innej części Norwegii niż się znajdowałem.Finalnie trafiła do mnie ale sytuacja powtórzyła się raz jeszcze a każda zmiana adresu nadania przez takie biuro to koszt rzędu 700nok plus nadanie tej paczki 300nok .Ostatnia akcja z tą instytucją teżnie rozwaliła....Czekałem na polecony z Polski i dostałem awizo ,że już czeka do odbioru.Ide po list o kasuje się na miejscu ,że wrócił z powrotem na urząd celny do Oslo....Przez jakiś czas myślalem ,że tylko w naszym kraju potrafią odwalić taki numery ale tu jest jeszcze lepiej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok