Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prośba:zaproszenie do udziału w badaniu polskich par w Bergen - Norwegia

Czytali temat:
ANDRZEJ TYSZKIEWICZ Agata Dymna Dariusz Orzełek Dawid Woźniak Brajan Cebula boj fra oszlo Edyta G HeartB Seba QzN kosi_gd (2215 niezalogowanych)
3 Posty

(malgokot)
Wiking
Dzień dobry,

Nazywam się Małgorzata Kot, jestem doktorantką Szkoły Nauk Społecznych Instytutu Filozofii i Socjologii przy Polskiej Akademii Nauk.

Od kwietnia do września 2016r. będę stypendystką przy Uniwersytecie w Bergen w ramach programu mobilności studentów i kadry akademickiej EEA Grants.
Podczas stypendium będę realizowała badanie dotyczące wartości rodzinnych oraz porównania polskich wartości rodzinnych z norweskimi wśród polskich rodzin mieszkających w Norwegii. Badanie będę realizowała w Bergen i w miarę możliwości w okolicach Bergen.

Chciałabym zaprosić do udziału w badaniu rodziny Polaków i Polek, mieszkające w Bergen, pary z dziećmi oraz pary bezdzietne (małżeńskie oraz kohabitacyjne).

Badanie będzie miało formę swobodnego wywiadu przeprowadzanego przeze mnie osobiście w języku polskim. Wywiad będę przeprowadzała z parą.

Będę wdzięczna za rozpowszechnienie informacji o badaniu wśród polskiej społeczności mieszkającej w Bergen.

Pary, które chciałyby podzielić się ze mną swoimi opiniami, przemyśleniami podczas wywiadu, proszę o kontakt mailowy na adres: malgokot88@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Kot
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Proszę pozdrowic Henia Domańskiego od kumpla ze SD IFiS PAN. Glińskiego proszę nie pozdrawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bellanita
(Bellanita)
Wiking
Jestem od niedawna w Larvik.pracuje w salonie fryzjerskim Walid..Jestem stylista fryzur ,zapraszam wszystkie dziewczyny tam lub mozemy sie umowic prywatnie...Moj numer jeszce z polski..725 584 415 Poza tym znam zaledwie 3 osoby tutaj..Chetnie poznam milych otwartych ludzi ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(malgokot)
Wiking
Przekażę pozdrowienia

Ponawiam zaproszenie do udziału w badaniu. Mogę udzielić więcej informacji w e-mailu lub osobiście w Bergen.

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok