Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca na rzeźni wieprzowej. - Norwegia

Czytali temat:
Kasia Lech Lidia Anna Kasia K Dawid Szczęsny frezja62 Magdalena Ośka Magdalen@ Marcin bo pawel328 (2671 niezalogowanych)
1 Post
Jacek Rode
(RoJac)
Wiking
Witam Serdecznie Forumowiczów

Poszukuję pracy jako rzeźnik na terenie Oslo lub Drammen, dokładnie jako wykrawacz-rozbiór mięsa wieprzowego, a dokładnie prace nad łopatką, boczkiem, schabem. Moje doświadczenie pozwala mi samodzielnie trybować w/w elementy.
Zwracam się do was z prośbą o popularne zakłady pracy, do których mógłbym udać się osobiście.
Porozumiewam się komunikatywnie używając J. Szwedzkiego oraz biegle J. Angielskiego.
Mieszkam w Oslo od tygodnia, udało mi się zarejestrować w popularnych agencjach pracy, lecz interesują mnie adresy bezpośrednie, niestety google pod hasłem Slakteri Oslo nie wiele mi pomaga ponieważ dużo wyników to prywatne butiki.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
swiniow w Norwegii nie hoduja
to i nie szlachtuja
barany i kozy szlachtowac sie naumiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Za drammen w strone kristiansand jest smierdzacy budynek gilde.... moze tam cos produkuja... wygooglaj sobie. To bedzie albo jeszcze w buskerud albo juz w vestfold....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok