Zbrojarz/ We Can Do It/ Norwegia

Cała Norwegia  |   29-06-2022 13:22   |  Numer ogłoszenia: 100821
Zbrojarz/ We Can Do It/ Norwegia
 • Stanowisko:Zbrojarz
 • Branża:Budownictwo

WE CAN DO HR Sp z o.o.

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.

Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

 

Zbrojarz

 • Miejsce pracy:
  Norwegia, Ålesund.
 • Opis stanowiska:
  Wiązanie zbrojeń, szalunki systemowe, szalowanie stropów, zalewanie betonu, gładzenie betonu.
 • Wymagania:
  · doświadczenie zawodowe,
  · gotowość do pracy za granicą,
  · uczciwość i rzetelność,
  · mile widziane prawo jazdy, znajomość języka angielskiego oraz d-nummer.
 • Oferujemy:
  · atrakcyjne wynagrodzenie: 220 NOK/h brutto,
  · +10,2% feriepenge od wynagrodzenia brutto,
  · zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  · narzędzia i odzież roboczą,
  · opiekę koordynatora,
  · w przypadku prac powyżej >70km od miejsca zamieszkania dodatki,
  · 3000 koron norweskich za polecenie pracownika.
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

  Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

  We Can Do It!

  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca
  1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
  Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram