TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – Elektryk / Automatyk

Vestland  |   21-02-2018 12:06   |  Numer ogłoszenia: 81438
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU  –  Elektryk / Automatyk
  • Stanowisko:TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – Elektryk / Automatyk
  • Branża:Produkcja żywności
Eterni Norge, a.s. - -  jedna z największych firm rekrutujących, aktualnie poszukuje doświadczoną osobę na stanowisko:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU  –  Elektryk / Automatyk
Miejsce pracy: Norwegia/okolice Bergen

Opis stanowiska:
Praca w przetwórni rybnej. Osoba będzie odpowiadać za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych, hydrauliki, pneumatyki, elektryki. Usuwanie usterek i awarii. Kontrola stanu technicznego wyłączników, czujników, urządzeń sterowniczych. Kontrola stanu linii produkcyjnej, chłodni.

Nasze wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku – naprawa i konserwacja,
- Wykształcenie w zawodzie elektroautomatyki, mechatroniki lub elektromechaniki oraz elektryki,
- Min. podstawowa wiedza za zakresu automatyki,
- Dobry angielski lub norweski
- Własny samochód

Oferujemy:
- Stabilną prace na dłuższy okres czasu,
- Umowa o prace na norweskich warunkach,
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no
Tel. +48 600 505 594
  • Miejsce pracy:
    Hordaland