SPAWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Cała Norwegia  |   15-10-2019 12:24   |  Numer ogłoszenia: 92235
  • Stanowisko:Spawacz tworzyw sztucznych
  • Branża:Praca warsztatowa

Odin Connect Sp. z o.o. posiadająca oddział w Norwegii, ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji norweskich projektów. Obecnie poszukujemy pracowników do spawania elementów i części instalacji łodzi z materiału PE.

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiązków:
    Praca polega na spawaniu elementów z tworzyw sztucznych (PE) ręcznym ekstruderem oraz ich montaż.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    Umiejętność spawania ekstruzyjnie drutem i gorącym powietrzem materiału PE spawarką ręczną.

    Znajomość j. angielskiego lub j. skandynawskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne wykonywanie prac.
  • Oferujemy:
    Zapewniamy:
    - wynagrodzenie wg. stawek norweskich, od 11 000 do 14 000 zł netto miesięcznie;
    - pomoc w załatwianiu formalności meldunkowych i podatkowych w Norwegii;
    - odpłatne zakwaterowanie, koszt 3500 NOK/mies.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Odin Connect Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacją od Pracodawcy/Administratora Danych.”

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tą firmę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Odin Connect Sp. z o.o. z siedzibą w: 02-972 Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 18 lok.14 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”