Praca dla doświadczonych cieśli

Nordland (Norwegia)  |   22-05-2019 20:13   |  Numer ogłoszenia: 85269
  • Stanowisko:Cieśla
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku STOLARZ/CIESLA KONSTRUKCYJNY.

  • Miejsce pracy:
    Polnocna Norwegia - Narvik - Harstad - Sortland - Lofoty
  • Opis stanowiska:
    - prace konstrukcyjne
    - montaż płyt gipsowo-kartonowych i budowa ścianek działowych
    - montaż drzwi, okien, podłóg i sufitów- wykończenie wnętrz
  • Wymagania:
    Od kandydata wymagamy:
    - Doświadczenie przy montażu płyt kartonowo-gipsowych oraz belek
    - Doświadczenie przy montażu drzwi, okien, podłóg i sufitów
    - Umiejetnosc, doswiadczenie i wiedza przy czytaniu rysunkow technicznych
    - Min znajomosc jezyka angielskiego, znajomosc jezyka norweskiego jest dodatkowa zaleta
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej firmie
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:- Nie odpowiadamy na wiadomosci nadsylane do skrzynki odbiorczej na portalu.
    - Prosimy o nadsylanie CV tylko w j.angielskim lub/i norweskim