Poszukiwana kawcowa/szwaczka z doswiadczeniem

Viken, Bjoraa  |   30-04-2023 07:41   |  Numer ogłoszenia: 102319
  • Stanowisko:Krawcowa/ szwaczka
  • Branża:Inne

Potrzebna krawcowa/szwaczka do funkcjonujacego od kilku lat zakladu krawieckiego.

Zajmujemy sie poprawkami ubran i ich dopasowywaniu.

poczawszy od skracania spodni przez wymiane zamkow w kurtkach, do dopasowywania sukien slubnych i bunadow.

Szyjemy rowniez od podstaw.

Zaklad znajduje sie w centrum Jessheim.

Krotkie dojscie od pociagu lub autobusu.

  • Miejsce pracy:
    Jessheim
  • Opis stanowiska:
    Praca od pon-pt w godzinach 10-18
    Praca dotyczy szycia maszynowego, recznego, prasowaniu i ewentualnie rowniez krojeniu.
    Wskazana umiejetnosc brania miary.
    Znajomosc jezyka norweskiego ulatwi kontakt z klientem.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w zawodzie min 10 lat.
    Umiejetnosc obslugiwania podstawowych maszyn przemyslowych takich jak stebnowka. overlock. Plusem byłaby rowniez znajomosc innch maszyn.
    Wymagana jeset szybkosc i dokladnosc w szyciu.
    Znajomosc jezyka norweskiego w mniejszym lub wiekszym stopniu.
    Dobry kontakt z klientem.
  • Oferujemy:
    Na poczatek okres probny 3 m-ce.
    Po przedluzeniu mozliwosc calego etatu ale rozwazymy rowniez pol etatu.
    Stawka godzinowa do uzgodnienia.

Zobacz więcej zdjęć