Pomocnik w Fabryce opakowań Styropianowych / Hjelpearbeider / Na Stałe

Nordland (Norwegia), Bodo  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 89208
  • Stanowisko:Pomocnik w Fabryce
  • Branża:Przemysł

Jesteśmy Bra Kasser AS , Produkujemy opakowania z Polistyrenu EPS.

Poszukujemy pracownika na stanowisko :

Pomocnik w Fabryce opakowań Styropianowych

Do pracy w fabryce w Sørarnøy koło Bodø , kod pocztowy 8135.

Wiek 23-35 lat .Praca od Lipca , szukamy pracownika na stałe.

Aplikację proszę wysyłać na adres email :

brakasser.as@gmail.com

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Miejsce pracy:
    Sørarnøy
  • Opis stanowiska:
    -Sprzątanie maszyn i pomieszczeń produkcyjnych.
    -Jazda wózkiem widłowym ( załadunek surowca i rozładunek dostaw )
    -Pomoc przy pracach konserwacyjnych maszyn i procesie produkcyjnym.

    Wymagana podstawowa znajomość Języka Angielskiego.

    Mile widziana znajomość podstaw mechaniki lub elektryki.
  • Wymagania:
    -Umiejętność jazdy wózkiem widłowym
    -Zaangażowanie i sumienność
    -Podstawowe umiejętnosći mechaniczne
  • Oferujemy:
    -Atrakcyjne wynagrodzenie
    -Stała pracę bez pośredników u Norweskiego pracodawcy
    -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    -Podatki i składki emerytalne opłacane w Norwegii
    -Interesująca pracę i możliwość rozwoju

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 8005