OGRODNICY / PROJEKTANCI KRAJOBRAZU - pilnie zatrudnimy

Oslo, okręg miasta  |   17-05-2022 20:37   |  Numer ogłoszenia: 100573
  • Stanowisko:OGRODNICY / PROJEKTANCI KRAJOBRAZU
  • Branża:Konstrukcja

OGRODNICY / PROJEKTANCI KRAJOBRAZU  - pilnie zatrudnimy

Projekty głównie na obszarze aglomeracji Oslo oraz Viken

Zadania

- Brukowanie

- Sadzenie roślin

- Utrzymanie terenów zielonych: przycinanie drzew i krzewów

- Pomoc operatorowi lub samodzielna obsługa maszyn

Kwalifikacje

- Certyfikat ogrodnika krajobrazu. Doświadczenie może zrekompensować brak wyksztalcenia kierunkowego

- Znajomość języka norweskiego lub angielskiego

- Prawo jazdy klasy B

- Certyfikat kompetencji w zakresie obsługi maszyn budowlanych NIE jest wymagany lecz będzie dużym atutem

- Prawidłowe czytanie i rozumienie rysunków

Cechy osobiste

- Wysoka etyka pracy

- Zorientowanie na rozwiązania

- Punktualność

- Traktowanie bezpieczeństwa pracy poważnie

- Nastawienie na obsługę klienta

Oferujemy

- Przyjemne środowisko pracy i wsparcie konsulenta

- Wynagrodzenie dwa razy w miesiącu

- Możliwość stałego zatrudnienia

Jeśli to coś dla Ciebie wyślij e-mail z CV na adres hm@sonar.no lub zadzwon: 0047 904 16 031

Osoba do kontaktu: Haqim

  • Miejsce pracy:
    Oslo