Murarz klinkierowy do Gjøvik praca od zaraz!

Innlandet, Gjøvik  |   15-01-2019 20:07   |  Numer ogłoszenia: 87112
  • Stanowisko:MURARZ
Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy murarza z umiejętnością kładzenia klinkieru
Oferujemy pracę w polskojęzycznym zespole na długotrwałym projekcie
  • Miejsce pracy:
    Gjøvik
  • Opis stanowiska:
    Murowanie fasad klinkierowych
  • Wymagania:
    Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    znajomość języka angielskiego lub norweskiego NIE JEST WYMAGANA
  • Oferujemy:
    pracę w Gjøvik
    - stawka: 220NOK/h, możliwe nadgodziny
    - zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - zakwaterowanie aranżowane przez pracodawcę, koszt 5000 NOK/miesiąc
    - po okresie próbnym, dalsza, długotrwała współpracy (umowa na stałe)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Do Cv prosze dolaczyc klauzule:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).