MONTERZY SCIAN ZEWNETRZNYCH I WEWNETRZNYCH - projekt w Drammen. Praca od zaraz

Viken  |   31-10-2022 10:10   |  Numer ogłoszenia: 101489
  • Stanowisko:STOLARZ, CIESLA, MONTER SCIAN ZEWN I WEW.

Poszukujemy wykwalifikowanych stolarzy z doświadczeniem - monterów ścian zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Miejsce pracy:
    Drammen
  • Opis stanowiska:
    - Pierwsza faza projektu to: montaż ścian zewnętrznych (klimavegger). Stolarka i prace przy gipsie zewnętrznym.
    - Późniejszy etap to: stawianie ścian wewnętrznych: konstrukcja stalowa i karton gips.
  • Wymagania:
    - Samodzielność na stanowisku oraz umiejętność pracy w zespole
    - Znajomość angielskiego lub jednego z języków skandynawskich
    - Dodatkowy atut: świadectwo zawodowe lub doświadczenie oraz umiejętność czytania rysunków
  • Oferujemy:
    - Stawki uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zaczynają się od 250.-kr./godzine
    - Mozliwosc pracy 48 t/tydzien
    - Stałe zatrudnienie
    - Przyjazne środowisko i wysokie standardy pracy
    - Odzież/środki ochrony osobistej
    - Dodatek za wlasne narzedzia 2.70,-kr./godzine
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli to coś dla Ciebie skontaktuj się z nami!

    Osoba do kontaktu: Ieva
    wyslij mail: id@sonar.no
    lub zadzwoń: 0047 45 73 22 43