Monter mebli kuchennych / stolarz meblowy

Viken  |   21-05-2018 07:02   |  Numer ogłoszenia: 83306
  • Stanowisko:Montażysta mebli
Infira AS jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży meblowo - budowlanej. Do naszego zespołu poszukujemy monterów mebli kuchennych z możliwością podjęcia pracy "od zaraz".
  • Miejsce pracy:
    Oslo / Akershus
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż mebli u klienta. Pracujemy w zespołach dwuosobowych. Meble są dowożone wcześniej na adres i zadaniem osoby zatrudnionej jest zmontować je tak, żeby klient finalny był zadowolony.
  • Wymagania:
    Mile widziane wykształcenie stolarskie
    Co najmniej 3-letnie doświadczenie w montowaniu mebli kuchennych u klienta
    Umiejętność przewidywania i szybkiego rozwiązywania trudności montażowych
    Organizacja, utrzymanie porządku w miejscu pracy
    Terminowość, dokładność, schludny wygląd oraz kultura osobista
    Naturalny uśmiech, pozytywne nastawienie
    Prawo jazdy kat. B
    Dodatkowym atutem będize znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    Każdy zespół ma do dyspozycji samochód
    Pracujemy na najwyższej klasy narzędziach wyłącznie akumulatorowych Dewalt, kładąc nacisk na wydajność pracy zespołu
    Zatrudnienie na podstawie umowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    Stabilne warunki zatrudnienia, ciągłość pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV oraz kilka słów o sobie prosimy kierować na adres: rekruttering@infira.no

    Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).