Monter instalacji hydraulicznych / wentylacyjnych

Cała Norwegia  |   06-03-2018 13:12   |  Numer ogłoszenia: 81616
  • Stanowisko:Monter instalacji hydraulicznych / wentylacyjnych
Poszukujemy osób do pracy w Norwegii w obszarze montażu instalacji hydraulicznych / wentylacyjnych.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: office@rov-as.com

  • Miejsce pracy:
    Norwegia (Oslo, Kristiansand)
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    - instalacja systemów głównie przeciwpożarowych, hydraulicznych, jak również kanalizacyjnych, grzewczych lub wentylacyjnych
    - praca także w oparciu o rysunki techniczne i plany budynków
  • Wymagania:
    - doświadczenie na wyżej wymienionym lub podobnym stanowisku
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) – warunek konieczny
    - mile widziane odpowiednie uprawnienia techniczne
    - zaangażowanie, uczciwość, chęć do pracy, dyspozycyjność
    - umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
    - prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca
    - praca w systemie rotacyjnym 6/3
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
    - pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
    - Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i podróże między Polską a Norwegią
    - pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
    - możliwość długofalowej współpracy podczas różnych projektów
    - Pracodawca zapewnia szkolenia BHP, odzież ochronną i narzędzia pracy
    - wynagrodzenie płatne w cyklu miesięcznym
    - wsparcie kierownika robót w miejscu pracy