MECHANIK OKRĘTOWY - STOCZNIA

Rogaland, Haugesund  |   07-01-2020 18:37   |  Numer ogłoszenia: 93185
  • Stanowisko:Mechanik okrętowy
  • Branża:Przemysł stoczniowy

Norweska firma LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w zawodzie: MECHANIK OKRĘTOWY (10 wakatów)

Prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim, zawierającego okresy zatrudnienia tzn. pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok, stanowisko oraz zakres wykonywanych prac na projektach w skrócie.

Kontakt:

mail: anna.komaniecka@levelgroup.no

  • Miejsce pracy:
    Haugesund
  • Opis stanowiska:
    - Przeprowadzanie remontów silników

    - Wykonywanie pomiarów zgodnie z planem testów i specyfikacją

    - Sprawdzanie jakości pracy silnika podczas testu

    - Diagnozowanie bieżących usterek

    - Demontaż silników i przygotowanie do transportu

    - Naprawy mechaniczne urządzeń okrętowych
  • Wymagania:
    - Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie

    - Doświadczenie w pracy z silnikami spalinowymi

    - Znajomość zagadnień mechaniki okrętowej

    - Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

    - Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • Oferujemy:
    – Stawkę 204 NOK/ h

    – Kontrakt Norweski + System Rotacyjny 4/2

    – Opłaty za zakwaterowanie i przeloty oraz wyżywienie pokrywa pracodawca.

    – Feriepenger – 12% (wakacyjne)

    – Pracodawca:

    Level Prosjekt AS - Haugesund - Norway
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes