Manikiurzystka/stylistka paznokci

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   24-08-2021 09:01   |  Numer ogłoszenia: 98834
  • Stanowisko:Stylistka paznokci
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka
Lakkbar w Oslo ( Storo storsenter/ccvest) poszukuje energicznej, otwartej osoby na stanowisko stylisty paznokci. Jeżeli lubisz to co robisz i chcesz dołączyć do naszego powiększającego się teamu wyślij swoje CV w języku angielskim lub norweskim na email lakkbar.storo1@gmail.com. Informacje na temat konceptu firmy możesz znaleźć na https://www.lakkbar.no/
  • Miejsce pracy:
    Storo storsenter / Ccvest senter - Oslo
  • Opis stanowiska:
    W salonie wykonywane są usługi zarówno manicure jak i pedicure. Manicure klasyczny, hybrydowy oraz przedłużanie paznokci żelem.
    W Lakkbar pracujemy na produktach Orly oraz Semilac.
  • Wymagania:
    Doświadczenie z pracy z klientem.
    Znajomość języka angielskiego bądź norweskiego.
    Doświadczenie na stanowisku stylistka paznokci.
    Praca w zespole i pod presją czasu.
  • Oferujemy:
    Oprócz wynagrodzenia godzinowego oferujemy bonusy od ilości sprzedanych produktów i ilości wykonanych usług.

Zobacz więcej zdjęć