Praca w KL-Bygg AS

Cała Norwegia  |   18-07-2023 11:54   |  Numer ogłoszenia: 97935
  • Stanowisko:bas/tømrer
  • Prace konstrukcyjne i wykończeniowe na stanowisku: snekker, tømrer
  • Poszukujemy osob ze znajomoscia jezyka Norweskiego do prowadzenia projektow samodzielnych jak i w grupie do 30 osob
  • Bez wyslania CV nie odpowiadam na ogloszenie

    Wyslij CV na: kristoffer@klbygg.as    +4791840812

  • Miejsce pracy:
    Vestfold/Oslo
  • Opis stanowiska:
    - montaż konstrukcji ścian zewnętrznych i wewnętrznych
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych.
  • Wymagania:
    - Udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5lat w Norwegii
    - Chęci i zaangażowanie do podjęcia pracy
    - Dokładność i sumienność
    - Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie
    - Znajomosc jezyka angielskiego/norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • Oferujemy:
    Umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym
    - Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
    - Stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
    - Atrakcyjne wynagrodzenie