Kierowca kat C , 200nok/h, angielski lub norweski

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   18-06-2018 20:43   |  Numer ogłoszenia: 83851
  • Stanowisko:Kierowca
  • Branża:Transport i Logistyka
Firma TF w związku z podpisaniem nowych kontraktów poszukuje kierowców kat C. Praca bez pośrednika i nie przez agencję. Bezpośrednii kontrakt z pracodawcą norweskim
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na codziennej dystrybucji towarów na obrzeżach Oslo
    (Bearum, Asker, Sandvika).Od Poniedziałku do Piątku.
  • Wymagania:
    *posiadanie kat c oraz kurs uprawnien na przewóz rzeczy
    *ang w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy:
    •zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca
    •atrakcyjne wynagrodzenie 200,00 NOK/godz. brutto
    •składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
    •możliwość pracy w nadgodzinach
    •możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy