hydraulik

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   21-01-2024 12:55   |  Numer ogłoszenia: 98838
  • Stanowisko:Hydraulik
Vbm byggfornyelse as firma z branzy budowlanej specjalizujaca sie w renowacji lazienek(våtrom)poszukuje hydraulika lub osoby z doswiadczeniem w zawodzie.
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy osob na stanowisko hydraulik praca na projektach ,miejsce pracy Oslo, zakres prac bialy montaz ,montaz mebli, armatury i urzadzen lazienkowych ( wc, kabiny prysznicwe, umywalki baterie itp) montaz rur chromowanych (na zewnatrz glazury).
  • Wymagania:
    Wymagania wyksztalcenie hydrauliczne lub doswiadczenie w zawodzie w pracy na podobnych projektach (renowacja lazienek )
  • Oferujemy:
    Konkurencyjne stawki
    Stor faglig og personlig utvikling.
    Varierte arbeidsoppgaver i et allerede gode utviklet rørleggerlag.
    Konkurransedyktige betingelser, gode pensjons- og forsikringsordninger