Frontend Developer (Programista)

Rogaland, Haugesund  |   23-01-2019 12:28   |  Numer ogłoszenia: 83769
  • Stanowisko:Frontend Developer (Programista)
  • Branża:IT
Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:  Frontend Developer (Programista)

                          BARDZO WAŻNE !

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.
 Email:   Kontakt telefoniczny :
  • +48605498849 od godz. 8 do godz.16
  • Miejsce pracy:
    Haugesund
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy doświadczonego programisty Frontendu. Osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie frontendami w naszym sklepie internetowym. Jest to stała praca w Haugesund / Norwegia.
  • Wymagania:
    - Wykształcenie w branży IT
    - Komunikatywna znajomość j. angielskiego /Warunek Konieczny/
    - Kandydat musi mieć doświadczenie w następujących kwestiach:
    • Programowanie w PHP /Warunek Konieczny/
    • CSS (wysoki poziom doświadczenia)

    - Preferowana jest również:
    - Obsługa sklepu internetowego, najlepiej w PLATFORMIE MAGENTO
    - Elastyczne projektowanie
    - Znajomość HTML
    - Praktyczna znajomość JavaScript
    - Wysoka kultura osobista
    - Pracowitość , samodyscyplina i kreatywność
    - Brak nałogów (alkohol) – / warunek konieczny ! /
  • Oferujemy:
    – Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 450 000 (+) NOK / rok
    – 37,5 godz tygodniowo (możliwość nadgodzin)
    – Stała umowa o pracę na warunkach Norweskich
    – Brak rotacji, więc kandydat musi być zdecydowany na pobyt w
    Norwegii
    – Pomoc w zakwaterowaniu
    – Feriepenger – 12% (wakacyjne)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:WAŻNE !!!
    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes