Ergane Montering AS zatrudni pracownikow do montazy sklepowych

Viken, Skedsmokorset  |   27-06-2022 10:19   |  Numer ogłoszenia: 97674
  • Stanowisko:Monter
  • Branża:Inne

Poszukujemy monterow wyposazenia sklepowego do pracy na terenie Norwegii

  • Miejsce pracy:
    Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Ergane Montering AS jest wiodaca firma w dziedzinie montazy wyposazenia sklepowego. Zatrudniamy 50 kompetentnych monterow w rejonie Østlandet i poszukujemy kolejnych kandydatow, przebywajacych na stale w Norwegii oraz posiadajacych d-nummer lub fødselsummer.

    Zalezy nam na osobach z wyksztalceniem/doswiadczeniem technicznym, które mają pozytywne nastawienie, są pracowite, zaangażowane i nastawione na dostarczanie uslug na najwyzszym poziomie. Realizujemy zlecenia na terenie calej Norwegii, wiec praca moze wiazac sie z licznymi wyjazdami.
  • Wymagania:
    Wymagane kwalifikacje:
    • Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zamieszkanie w Viken lub Oslo
    • Doswiadczenie techniczne jest mile widziane, lecz nie wymagamy znajomosci montazu. Oferujemy pelne przeszkolenie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesylanie CV na adres cv@ ergane.no