Elektryk z darmowym zakwaterowaniem i rotacja

Trøndelag  |   22-05-2023 10:03   |  Numer ogłoszenia: 102495
  • Stanowisko:Elektryk z darmowym zakwaterowaniem i rotacja

Safejob Energy AS er et bemanningsselskap som tilbyr personellutleie / bemanning og rekruttering til Offshore og Onshore samt bygg og anlegg.

Start – maj/czerwiec

Zadania: Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
Montaż tras kablowych
Układanie przewodów
Montaż oświetlenia, armatur i komponentów

Kwalifikacje:
Doświadczenie jako elektryk budowlany lub przemysłowy
DSB
Umiejętność czytania rysunku
Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Oferujemy:
Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
Konkurencyjne warunki zatrudnienia 270-280 NOK
Darmowe zakwaterowanie i przeloty
Rotacja 5 lub 6/2

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie.

By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni Norway explains how we collect and use information about you and the rights you have.