Dekarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   17-01-2018 09:28   |  Numer ogłoszenia: 80710
Dekarz
  • Stanowisko:Dekarz
Poszukujemy profesjonalnych dekarzy z uprawnieniamy dla powaznych klientow/liderow rynkowych.
 Stawki wachaja sie wedlug regulacji rynkowych od 186 do 220 kr na godzine w zaleznosci od doswiadczenia z Polski jak i z  Norwegii , kompetencji jezykowych.

Godziny pracy normalne: 07-15:30

CV prosze przeslac na:
jozef.kwit@randstad.no
  • Miejsce pracy:
    Akershus
  • Opis stanowiska:
    Papa termozgrzewalna, membrana , pelna izolacja dachu
    -Izolacja połaci foliami paro przepuszczalnymi
    - wyrób i montaż śniegołapów do pokryć dachowych
    - montowanie okien i świetlików dachowych
    - przygotowywanie konstrukcji dachowych pod pokrycia z blachy profilowanej, gładkiej i dachówki.
    - powlekanie foliami PCV, Sarnafil, TPO, Isola, sika, EPDEM ,gontem bitumicznym i papą termozgrzewalną połaci dachowych
    - krycie dachów wielkopowierzchniowych

    Obsługa sprzętu i narzędzi:
    -zgrzewarki do folii PCV
    -palnik gazowy
  • Wymagania:
    - Wieloletnie doswiadczenie
    - Samodzielnosc i umiejentnosc pracy w grupie
    - Punktualnosc
    - Rzetelnosc
    - Uprawnienia wysokosciowe
    - Kurs hot work (varmearbeider)
  • Oferujemy:
    - Stabilnego globalnego pracodawce
    - Dobre i godne zarobki
    - Dobra atmosfere w pracy
    - Mozliwosci stalego zatrudnienia u klienta