MYCIE URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH W PRZETWÓRNI RYB- Industrirenholder

Viken, Gardermoen  |   03-03-2023 12:56   |  Numer ogłoszenia: 100008
  • Stanowisko:Profesjonalne mycie linii produkcyjnych
  • Branża:Produkcja żywności

Poszukujemy pracowników do mycia urządzeń linii produkcyjnej w przetwórni łososia.

Rozpoczęcie pracy 2.05.2023.

  • Miejsce pracy:
    okolice lotniska Gardermoen, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Codzienne czyszczenie i mycie urządzeń w godzinach wieczornych i nocnych, czasem także w weekendy.
  • Wymagania:
    Jest to praca wymagająca doświadczenia ze względu na konieczny częściowy demontaż urządzeń przed myciem. Dobra kondycja fizyczna.
    Umiejętność porozumiewania w j. norweskim i/lub angielskim.
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie w firmie norweskiej na warunkach obowiązujących w Norwegii zgodnie obowiązującymi zasadami i taryfami.
    Wynagrodzenie od 215 koron norweskich/godzina, brutto razem z dodatkiem za używanie środków chemicznych (10 kr). Dodatek nocny 27 NOK po godz. 21.00.
    Minimalna liczba godzin w tygodniu: 37,5.
    Firma zapewnia odpłatne zakwaterowanie (ok. 4500 kr/mies.).
    5 tygodniowy urlop w roku plus dni wolne od pracy i święta. Dodatek wakacyjny (feriepenger).
    Pomoc w załatwieniu formalności.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:W pierwszej kolejności proszę o przesyłanie CV w języku norweskim lub angielskim na adres ak@proffconnect.no