Cieśla szalunkowy/ zbrojarz/ betoniarz/ cieśla konstrukcyjny (stolarz) /elektryk /hydraulik/ murarz

Cała Norwegia  |   07-03-2019 18:57   |  Numer ogłoszenia: 88135
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy/ zbrojarz/ betoniarz/ cieśla konstrukcyjny (stolarz) /elektryk /hydraulik/ murarz
Poszukujemy doświadczonych pracowników budowlanych wszystkich branży. Mile widziane całe ekipy.

  • Miejsce pracy:
    Norwegia różne miejsca
  • Opis stanowiska:
    Wszelkie prace budowlane zaczynające się od podstaw aż do zakończenia budowy.
  • Wymagania:
    -znajomość języka angielskiego lub Norweskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje
    -doświadczenie w zawodzie, atutem bedzie doświadczenie z NORWEGII
    Umiejetnosc, doswiadczenie i wiedza przy czytaniu rysunkow technicznych (duzy atut ale nie zawsze wymagane)
  • Oferujemy:
    -Stawki zaczynające się od 200 NOK/godz
    -zakwaterowanie
    -pomoc w załatwieniu wszelakich formalmości i podróżą do Norwegii
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - ciaglosc pracy, dlugoterminowe projekty
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt 725 788 808

    Proszę wysyłać CV na adres dawidpszkit151515@wp.pl