CIEŚLA KONSTRUKCYJNY BERGEN

Vestland  |   08-01-2024 11:58   |  Numer ogłoszenia: 102380
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny

FIRMA WORKSHOP – oddzial w Bergen poszukuje doświadczonych pracowników do prac konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie konstrukcji drewnianych
- wstawianie okien i drzwi
- montaz ścianek systemowych

- fasady

- listwowanie itp.

Wymagania:
- doświadczenie - atutem jest doświadczenie zdobyte w Norwegii
-  mile widziane wykształcenie kierunkowe lub kursy
-  dobra kondycja fizyczna
-  umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim lub norweskim jest wymogiem koniecznym.

Oczekiwania:
-  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
-  bycie efektywnym, samodzielnym, odpowiedzialnym, pracowitym
-  zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do pracy i ludzi

Oferujemy:
- stałą umowę o pracę

- konkurencyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy
- ciągłość pracy, długoterminowe projekty
- wypłaty co dwa tygodnie
- możliwość zakwaterowania poprzez naszą firmę

- rozpoczęcie projektu już od początku pazdziernika

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres:

mariusz.draminski@workshop.no

Workshop Staffing and Competence jest częścią ManpowerGroup, specjalizującej się w budownictwie i przemyśle.

W 2022 roku osiągnęliśmy obrót w wysokości około 417 mln NOK. Workshop jest wiodącym graczem w rekrutacji i obsadzaniu stanowisk dla branży budowlanej i przemysłowej. Specjalizujemy się na wszystkich poziomach, od rzemieślników po menedżerów.

Możemy być kompleksowym dostawcą dla naszych klientów, zarówno w rekrutacji na stałe, jak i tymczasowe stanowiska.

Kładąc duży nacisk na dokładnie zrealizowane procesy, a także etyczne działania biznesowe, oferujemy naszym klientom i pracownikom elastyczność, znajomość branży, jakość i wysoką obsługę.

Posiadamy biura na terenie całego kraju, od Alty na północy po Stavanger na południu, a także biura rekrutacyjne w Polsce. Warsztat jest zatwierdzony przez pracodawcę audytowanego (patrz www.revidertarbeidsgiver.no.) Przeczytaj więcej na www.workshop.no.

Zapraszamy do współpracy!!

  • Miejsce pracy:
    Bergen