Betoniaz/zbrojarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   13-11-2017 10:03   |  Numer ogłoszenia: 74455
  • Stanowisko:Betoniaz/zbrojarz
Poszukujemy na dlugotrwaly projekt betoniarzy 8 i  6 zbrojarzy
 Stawka ok 225 + km.
Ekipa betoniarzy i zbrojarzy mile widziana.

Start projektu Luty - marzec 2018 - 6 mc. z mozliwoscia kontynuacji na ok 2 lata.

Projekt dla Veidekke Entreprenør AS

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Betoniarz
    montarz elementow prefabrykowanych konstrukcje zelbetonowe

    Zbrojarz
    Zbrojenie fundamentow i inne.
  • Wymagania:
    Doswiadczenie w Norwegii
    Numer personalny D- nummer
    Umiejetnosc czytania rysunku technicznego
    Samodzielnosc , umiejetnosc pracy w grupie
    Jezyk jest wymagany komuinikacyjny Norweski lub angielski
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne zarobki
    Mila atmosfera w pracy
    Dlugi projekt
  • Odsłon: 1078