Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Twój Psycholog w Oslo

Cała Norwegia  |   08-05-2024 13:02   |  Numer ogłoszenia: 104146
Twój Psycholog w Oslo
Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu umówienia rozmowy/ spotkania.mgr Weronika Stępniewska

O MNIE:
Jestem Psychologiem-Seksuologiem i Psychoterapeutą Poznawczo-Behawioralnym (CBT) w trakcie certyfikacji. Przyjmuję online i stacjonarnie w gabinecie w Oslo (Frogner).
Stawiam na otwartość, szczerą komunikację i wspólne zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań. Pracuję w zespole z psychiatrą i psychotraumatologiem, a jakość mojej pracy jest superwizowana w nurcie CBT. W moim gabinecie rozmawiamy wprost również o tych bardzo trudnych sprawach, dlatego w sposób szczególny chcę podkreślić, że dyskrecja i etyka zawodowa są dla mnie fundamentem relacji z moimi klientami.

WYKSZTAŁCENIE:
 Jestem magistrem Psychologii ze specjalnością kliniczną (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie). Posiadam dyplom Psychologa - Seksuologa (Uniwersytet SWPS w Warszawie). Ukończyłam Filozoficzne studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie kształcę się w Szkole Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

DOŚWIADCZENIE:
Doświadczenie zdobywałam z Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Stowarzyszeniu Pomost (warsztat terapii zajęciowej) oraz w ramach seksuologicznej praktyki klinicznej. Jako wolontariuszka udzielałam się w Stowarzyszeniu Lambda (Warszawa). Od lat pracuję w gabinecie prywatnym, a moją pracę stale poddaje superwizji.

NAPISZ DO MNIE:
Facebook: Psycholog • Seksuolog • Terapeuta CBT • Weronika Stępniewska 


mgr Daria Worytko

O MNIE:
Specjalizuję się w pracy indywidualnej (diagnostycznej i terapeutycznej) z dziećmi i dorosłymi. Przyjmuję stacjonarnie w gabinecie w Oslo (Røa) oraz online. Posiadam duże doświadczenie w pracy z rodzinami wymagającymi wsparcia na różnych etapach rozwoju rodziny (od prób poczęcia, poprzez ciążę, poród i kolejne etapy, włączając rozpad rodziny). Promuję znaczenie wczesnego wykrywania trudności oraz rozwoju kompetencji indywidualnych (w tym rodzicielskich) poprzez wdrażanie skutecznych technik zgodnych z indywidualnymi wartościami i potrzebami klientów. Mam doświadczenie w pracy z grupami osób w różnym wieku pragnącymi rozwijać swoje umiejętności społeczne.
Pracuję w języku polskim i angielskim. Jako osoba z doświadczeniem migracji (Wielka Brytania oraz Norwegia), w pracy z moimi klientami oferuję wyjątkową perspektywę i zrozumienie. Promuję rzetelną, aktualną, opartą na dowodach naukowych wiedzę z zakresu psychologii. Jestem autorką pracy naukowej o tematyce dorastania w środowisku wielokulturowym i doświadczania emigracji. Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych.

WYKSZTAŁCENIE:
Posiadam tytuł Magistra Psychologii uzyskany na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W trakcie studiów realizowałam ścieżkę specjalizacyjną Psychologii Rodziny i Edukacji. Ukończyłam Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz posiadam tytuł licencjata interdyscyplinarnych studiów w dziedzinie Kognitywistyki. Jestem Trenerem Umiejętności Społecznych (I i II stopień kwalifikacji) oraz terapeutą TSR w procesie certyfikacji. Posiadam liczne certyfikaty diagnostyczne oraz doświadczenie w zakresie diagnozy funkcjonalnej. 

DOŚWIADCZENIE:
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w organizacjach non-profit oraz publicznych i niepublicznych placówkach zdrowia psychicznego w Polsce, m.in. praca jako psycholog diagnosta w publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (gdzie tygodniowo odbywałam dziesiątki konsultacji, a opieką przed i postdiagnostyczną objęłam przeszło 200 rodzin) oraz terapeuta w prywatnych placówkach zdrowia psychicznego. Ponadto odbyłam  staże w Szpitalu Uniwersyteckim (poradnia leczenia uzależnień), a także w przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich.
Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług, stale poszerzam swoje umiejętności, kończąc certyfikowane kursy i uczestnicząc w seminariach dla profesjonalistów. Regularnie superwizuję swoją pracę.

NAPISZ DO MNIE:
Strona internetowa: www.dariaworytko.no
Facebook: Polski Psycholog - Daria Worytko


mgr Weronika Bauer

O MNIE: 
Specjalizuję się w pracy indywidualnej z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz w terapii par.  Moje podejście jest mocno osadzone w biologii, dlatego szczególną uwagę przykładam do kwestii takich jak zdrowie somatyczne, badania okresowe, prawidłowy sen i odżywianie.
W moim gabinecie nie ma tematów tabu. Każda zgłaszająca się do mnie osoba ma zapewnioną poufność (zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa) i akceptację, bez względu na to, z jakim problemem przychodzi i niezależnie od jej: płci, wieku, przeszłości, pochodzenia etnicznego, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej. Prowadzę gabinet w Oslo (Frogner) oraz przyjmuję online. 

WYKSZTAŁCENIE:
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia ze specjalnością kliniczną (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie), studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia, Psychotraumatologia zaawansowana (SWPS) oraz Psychodietetyka (SWPS). Zajmuję się psychoterapią oraz interwencją kryzysową. Jestem specjalistą leczenia Zespołu Stresu Pourazowego (PTSD) i Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT). Posiadam certyfikat terapeuty EMDR. Obecnie kończę kształcenie w szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz prowadzę terapię zaburzeń lękowych i depresyjnych. 
Posiadam również wykształcenie w dziedzinie masażu klasycznego-leczniczego przez co w mojej pracy szczególną uwagę poświęcam anatomii i fizjologii stresu oraz pracy z psychosomatycznymi objawami moich pacjentów.

DOŚWIADCZENIE:
Odbywałam praktyki w organizacjach non-profit, a od 2022 r. blisko współpracuje z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet udzielając wsparcia psychicznego osobom w kryzysie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również w ośrodku wsparcia dla osób chorujących psychicznie. Posiadam certyfikat behawiorysty, ukończyłam również kierunek Psychologia Zwierząt. Aktualnie angażuję się jako wolontariuszka szkoląc psa przewodnika dla Norges Blindeforbund.

NAPISZ DO MNIE:
Strona internetowa: www.polskipsychotraumatolog.pl
Facebook: Weronika Bauer - Polski Polski Psychotraumatolog, Terapeuta CBT i EMDR

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Napisz Wiadomość
Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 267

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok