Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Stypendia - Norwegia

Czytali temat:
Małgorzata xxxxx Jola Welka Adam Małysz Krystian Beras noregg Wiolus1 Ania.WW (1401 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
Witam mój syn zaczyna pierwsza klasę liceum . Prosze o nazwę wniosku jaki muszę wypełnić . Z góry dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Nie wiem czy nie jest na to już za późno. Moje dzieci wypełniały podania jeszcze przed wakacjami a teraz chyba dwa tygodnie temu przyszła odpowiedź, iż stypendium zostało przyznane w konkretnej kwocie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Ale chciałabym spróbować mogę prosić w takim o link jak ten wniosek wyglada , nazwę .bardzo dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Witam czy ktoś orientuje sie ile trwa rozpatrzenie wniosku o stypendium .?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witam !!Mam pytanie na jakich zasadach mozna dostać to stypendium ? Czy na dziecko uczace sie w Polsce też mozna sie starać. Dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
kaska nowicka
(kaska77)
Wiking
www.lanekassen.no/Hovedmeny/Stipend-og-l...ader/stipend-og-lan/

mozna jeszcze sprobowac zlozyc wniosek
rozpatrza okolo 2 tygodnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
kirpa napisał:
Witam !!Mam pytanie na jakich zasadach mozna dostać to stypendium ? Czy na dziecko uczace sie w Polsce też mozna sie starać. Dziękuję.

Tak, mozna sie starac. W Polsce oczywiscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok