Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur krzysztof kowal Kasia K Dawid Kardas Łukasz Ch Ikett Personalpartner Adecco Bygg Hanna Jagiello Darek1234 4x4-ws and82 (678 niezalogowanych)
1 Post

(KarolPiechocinski)
Wiking
Witam mam 23 lata mieszkam w Oslo j.angielski komunikatywny , ucze sie Norweskiego
, nie dawno przyjechałem do Norwegi i poszukuje pracy ,mam doświadczenie w układaniu kostki brukowej ,malowaniu,wymiana okien i dzwi . Posiadam uprawnienia na koparko-ładowarke ,doświadczenie mam male . Pracy na magazynie tez chętnie sie podejme . numer tel. 96660023
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw)
Początkujący
KarolPiechocinski napisał:
Witam mam 23 lata mieszkam w Oslo j.angielski komunikatywny , ucze sie Norweskiego
, nie dawno przyjechałem do Norwegi i poszukuje pracy ,mam doświadczenie w układaniu kostki brukowej ,malowaniu,wymiana okien i dzwi . Posiadam uprawnienia na koparko-ładowarke ,doświadczenie mam male . Pracy na magazynie tez chętnie sie podejme . numer tel. 96660023


Poszukaj czegoś tutaj
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/praca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok