Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Początki w Norwegii : Praca, sprawy organizacyjne. - Norwegia

1 Post
JanKantyTadeusz
(JanKantyTadeusz)
Wiking
Witam wszystkich
Rozważam przenosiny do Norwegii w przyszłości. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć kilku podstawowych rzeczy na tematy podstawowe, takie jak szanse na znalezienie pracy, koszta życia, sprawy urzędowe.
Wiem że duże wzięcie mają Polscy budowlańcy. Mnie jednak interesowałaby praca np w Magazynie, mam uprawnienia na wózki widłowe, tak obecnie zarabiam na życie, mam trochę doświadczenia w tym. Ewentualnie praca na produkcji, albo praca w sklepie. Chodzi o coś na początek. Chciałbym zrobić jeszcze jakieś kursy na inne urządzenia, albo też na kat C. Czy mógłby mi ktoś dać kilka wskazówek, albo doradzić jakie ewentualnie uprawnienia mogłyby się przydać na miejscu ? Co do języka, to znam ang na tyle aby się dogadać. Norweskiego mógłbym się nauczyć do stopnia komunikatywnego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
co za brednie...
właściwie to nie mam kwalifikacji,bo..
mam uprawnienia na wózek widłowy jak 99,99 % Polakow w Norwegii= brak zawodu(tylko ja nie mam,Jarek Kaczynski i Beata Szydło)
jedż na Węgry,grzyby ,ryby tam jest prawdziwa kasa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
co za brednie...
właściwie to nie mam kwalifikacji,bo..
mam uprawnienia na wózek widłowy jak 99,99 % Polakow w Norwegii= brak zawodu(tylko ja nie mam,Jarek Kaczynski i Beata Szydło)
jedż na Węgry,grzyby ,ryby tam jest prawdziwa kasa


Bojku-abstrahujac od powyzszego posta,to ty teraz podobnie bredzisz swoimi kwantyfikatorami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok