Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Telefon i konto bankowe - Norwegia

Czytali temat:
Bogumila Jasinska Jan Maryjan Zbigniew Karpinski N O boj fra oszlo Tomasz Chachiel Onty_Ja_Gabriel_3. nienia Megip tedimakuch JakubCeran BlackJack (2007 niezalogowanych)
1 Post
Mateusz1988
(Mateusz1988)
Wiking
Hej, nie długo jadę do pracy do Norwegii po raz pierwszy i zastanawiam się czy muszę kupić kartę z numerem norweskim aby podpisać umowę z pracodawcą?? Jeżeli tak to dajcie nazwę jakiejś sieci która daje w bonusie dużo GB To samo tyczy się konta bankowego. Czy wystarczy moja karta Revolut do której jest przypisany nr bankowy (bodajże litewski)? Czy będę musiał założyć konto w norweskim banku?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mateusz1988 napisał:
Czy wystarczy moja karta Revolut do której jest przypisany nr bankowy (bodajże litewski)? Czy będę musiał założyć konto w norweskim banku?
Pozdrawiam

Posiadasz konto w banku i nie wiesz kto jest tego banku jego właścicielem!?
Tak dla twojej świadomości również geopolitycznej.
Revolut to Brytyjski bank, założony przez dwóch proputinowskich oligarchów.
Każdy grosz, który zarabia ten bank na tobie, idzie do podziału z reżimem rosji putinowskiej.
I tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
dodam ze w norwegii zeby normalnie funkcjonowac to konto ma byc norweskie a nr. tel tez norweski

Wyplate na revoluta moze i ktos sie zgodzi ale w wiekszosci raczej nie bo programy ksiegowe norweskie chyba od 2 lat wedlug prawa nie moga wysylac pieniedzy na inne konta niz norweskie wiec revolut jak najbardziej ale jako uzupelnienie. Przynajmij ja go tak uzywam jak jade za granice

Nr tel nie potrzebny jest do umowy ale jak chcesz byc powaznie traktowany wsrod spoleczenstwa to wypada miec norweski tak samo jak samochod czy inne chyba ze wolisz byc wytykany palcami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok