Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - SZUKAM PRACY!!!!!!!!!!! - Norwegia

Czytali temat:
Dominik O Piotr Stasiak Łukasz Kalinowski Daniel Rodak Agata Bebczuk michal zielinski Monte Weres motylek333 diesel lakk darecki922 forbannafin Mateusz Belowski Mariusz93 Sebastian K (5399 niezalogowanych)
5 Postów
Marta Nieważne
(cecylie)
Wiking
Lakiernik samochodowy z dyplomem czeladnika, z 30-letnią praktyką w zawodzie, z bardzo dobrą opinią dotychczasowych klientów poszukuje pracy w Norwegii. Mile widziane okolice Gjovik-a(u?) ze względu na możliwość zakwaterowania u rodziny.
Na brak pracy w Polsce nie narzekam. Natomiast zarobki jakie dyktuje rynek pozostawiają niestety wiele do życzenia. Nie znam języka norweskiego ani angielskiego ale nie boję się nowych wyzwań. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym i zawodowym, który opanowałem dość szybko w czasie gdy przerabiałem stare gnioty na cacko prawie że prosto z salonu

Zainteresowanych zatrudnieniem dobrego fachowca proszę o kontakt na email waldiem@onet.pl
Jeśli miałoby to być dodatkowym atutem to się pochwalę, że nie palę i nie spożywam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
cecylie napisał:


Zainteresowanych zatrudnieniem dobrego fachowca proszę o kontakt na email waldiem@onet.pl
Jeśli miałoby to być dodatkowym atutem to się pochwalę, że nie palę i nie spożywam[/quote]


to akurat cie dyskwalifikuje

Porzadny fachowiec musi pierdolnąc co jakis czas, zapalic i zakląc siarczyscie!
A ty co ? Marnie cie widze......

Moje zdanie: skoro znasz komunikatywnie niemiecki, to na cholere pchasz sie do kraju, gdzie nie zrozumiesz ani slowa, zmarzniesz i bedziesz chodził na fochu non stop!
Kurwa zarobisz (jesli w ogóle?) 200-300 wiecej tutaj, ale wydasz 3x wiecej na wszystko!
Z niemiec do polszy autobana, wiec na weekendy mozna smigac, a ty naczytałes sie o "norweskim raju" i pchasz sie do ciemnogrodu za wszelka cenę....
Bdb fachowiec/lakiernik w De zarobi 3tys euro netto!
Tu dostaniestesz 4 max(w co wątpie), ale jesli, to co cie kusi zeby tu przyjechac > 1 tys euro ???
Kiedy na utrzymanie wydasz wiecej jak ten tysiąc, nie wspomne o kosztach podrózy do Polski (!!)

Pomysl ciutek jeden z drugim.....

ps: no, chyba ze taki czeladnik z ciebie, ze niemcy wyjebali cie na zbity pysk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
cecylie napisał:
w czasie gdy przerabiałem stare gnioty na cacko prawie że prosto z salonu

sprzedawane w Polszy, jako niebite i serwisowane
i chcesz polską myśl techniczną zaszczepić na gruncie norweskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
128 Postów
Ola Kowalczyk
(ola22312)
Stały Bywalec
ps: no, chyba ze taki czeladnik z ciebie, ze niemcy wyjebali cie na zbity pysk[/quote]


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Waldek Marszałek
(waldiem)
Wiking
marianekreaktywacja napisał:


Porzadny fachowiec musi pierdolnąc co jakis czas, zapalic i zakląc siarczyscie!
A ty co ? Marnie cie widze......


Marnie to ja ciebie widzę skoro żyjesz zgodnie z zasadą, że dobry fachowiec to flachowiec Nie chciałbym ci zlecać żadnej usługi łącznie z praniem mojej bielizny osobistej

Ile zarobi w niemcowni dobry fachowiec to ja wiem i twoje informacje są wysoce zawyżone więc proponuję uaktualnić wiadomości. Chyba, że twój mózg zamarzł w tym zimnym kraju lub co gorsza twój foch na jakim chodzisz non stop przesłonił ci cały świat co zresztą wynika z twojej niezbyt inteligentnej wypowiedzi

P.S. Sam się wyjebałem na zbity pysk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Waldek Marszałek
(waldiem)
Wiking
jasta102 napisał:

sprzedawane w Polszy, jako niebite i serwisowane
i chcesz polską myśl techniczną zaszczepić na gruncie norweskim


Hmmm ... ty zapewne w Polszy pracowałeś tak jak to na gruncie norweskim jest ogólnie przyjęte Nie jebałeś od rana do wieczora za najniższą krajową i nie musiałeś być człowiekiem od wszystkiego co to wszystko potrafi. Ty szanowałeś siebie i swoją pracę a twój pracodawca szanował ciebie nie pozwalając, żebyś się przemęczał. Nie robiłeś nigdy żadnych przewałek żeby mieć z tego choć coś więcej grosza. Co ty zatem robisz człowiecze w Norwegii ? Czemu nie wracasz ? No chyba, że jesteś bardzo zaangażowany w przeszczepianie myśli technicznej i pouczaniem wszystkich tych, którzy w przeciwieństwie do ciebie jeszcze coś chcą np pracować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Waldek Marszałek
(waldiem)
Wiking
ola22312 napisał:


[/quote]


też się uśmiałem, a co
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok